Hoşgeldiniz
Giriş

Sosyal Art - Sosyal Medya'da Fenomen Olun.

45
You can skip to video in 15

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: zırvalar
27 İzlenme

Açıklama

İnternet erişiminin artması ve akıllı telefonların yaygınlaşması Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya platformlarının önem kazanmasını sağladı.

İnternetin bu trend ile farklı bir kimlik kazandığını da söylemek mümkün. Bu tür platformlar, interneti anonim bir mecra olmaktan çıkararak bireylerin ve kurumların kendi kimlikleriyle var olabilmelerini sağladı. Söz konusu değişim, kurumsal temsiliyetin önemini büyük ölçüde arttırdı.

Bireylerin yaptıkları paylaşımların beğeni ve izlenim alarak zamanla takipçi sayılarının artmasıyla sosyal medyada kısa sürede popülerlik kazanıp fenomen olabiliyorlar.

Şirketler ise yeterli güveni sağladıklarında sosyal medya üzerinden satışlarını çok daha etkili şekilde yaptıkları gözlemlenmiştir.

Sosyal medya alanında uzman bir ekiple çalışan Sosyalart, firmalar ve işletmeler için yaratıcı çözümler üretmektedir. Facebook, Twitter, Linkedin, Instagram, Google, Youtube, Pinterest gibi sosyal medya platformlarında varlık göstermenize ve tüketici kitlesine buralarda ulaşarak marka imajınızı geliştirmenize yardımcı olur.

Sosyalart, bireylerin ve firmaların hedef kitlesi hakkında araştırmalar yaparak vizyonunuza uygun ve etkili sosyal medya stratejileri oluşturmaktadır.

Yorum Yazın

RSS