Hoşgeldiniz
Giriş

TV'lerde ALASKA Belgeselleri neden arttı? ALASKA Meclisi ŞEYTANA TAPARAK açıldı

45
You can skip to video in 15

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: Nedir Videoları
52 İzlenme

Açıklama

ABDULLAH ÇİFTÇİ: ALASKA MECLİSİ ŞEYTANA TAPARAK AÇILDI

Şeytana tapan küresel egemen yapılar, tüm dünyayı satanistleştirmek için çalışıyor. Geçtiğimiz aylarda Merkel gibi liderlerin de katıldığı Gotthard Base Tüneli'nin açılışını satanist ayine dönüştüren bu yapı, geçtiğimiz günlerde başlayan Rio Olimpiyatlarını da satanist ayin ve sembollerle başlattı. Salı günü Alaska'daki yerel meclis toplantısı satanist ayinle, dün de Arizona'nın başkenti Phoenix'teki meclis şeytana saygı duruşu ile açıldı. Meclis üyeleri “İblisi dua” ettiler. Şeytana dua ettirilen okulun bahçesine ise çocukları kucaklayan şeytan heykeli diktiler.

ABD'DE MECLİS ŞEYTANA TAPARAK AÇILDI

Salı günü Alaska yerel meclisinin şeytana dua ve satanist ayinle açılmasının ardından dün de Arizona'nın başkenti Phoenix Meclisi şeytana saygı duruşu ile açıldı. Normalde monoton geçen yerel Kenai Borough Meclisi toplantısının "Selam olsun sana Şeytan" şeklinde biten bir "dua" ile açılmasına ABD'deki vicdanlı çevrelerden tepki gelmesi üzerine, "satanist olmadıkları, diğer inançları hoş gördükleri için" yaptıklarını iddia ettiler. Satanist Tapınağı (The Satanic Temple) üyesi Iris Fontana, Salı günü yapılan toplantıda, papazlara ayrılan bir bölümde sapkın bir 'dua' yapmıştı. Satanist Fontana, meclis üyelerinin "şeytanın bilgi ağacından yararlanmalarını" isterken, üyeler bir daire içinde sessizce ayakta beklediler. Phoenix ayini ise bina girişinde alenen yapıldı.


İŞTE O AÇILIŞTA YAPILAN ‘ŞEYTAN DUASI'

ABD meclislerinin internette yayınlanan açılış videolarında şeytana yalvarma ve duadan bir kesit: “Karanlık zamanların korkak beyinlerinden gelen esrarengiz doktrinlerin önünde eğilmeden özgürce karşı çıkalım. Luciferin (şeytan) verdiği bilgi ağacından yararlanalım ve eskinin mutluluk ve konforunu dağıtalım. Despotik sosyal normları ve yanıltıcı kategorileri reddedelim. Her şeyde, gerçekliği gösterilebilecek olan agnostisizm (bilinemezcilik) ile çözüm mantığına dayanalım. Bireyin ya da toplumun özgürlüğünü tehdit eden despotik bütün otoritelere karşı sıkıca karşı duralım. Selam olsun sana şeytan. Teşekkür ederim şeytan!”

Kenai Borough yerel yönetimi, meclislerinde "diğer inançları hoşgörüyle karşılamaya ve onlara da yer verme" adı altında "Karanlıklar Lordu"nun hizmetkarları olan sapkın bir örgüte kapılarını açtı. Şeytanı "isyan ve rasyonel sorgulamanın sembolü" olarak gördüklerini iddia eden Satanist Tapınağı (The Satanic Temple) üyesi Iris Fontana Salı günü meclis toplantısında, genellikkle papazlara ayrılan bir bölümde sapık bir dua yaptı. Satanist Fontana, toplantıya katılan meclis üyelerine "şeytanın verdiği bilgi ağacından yararlanmaları" tavsiyesinde bulunurken, meclis üyeleri bir daire içinde sessizce ayakta beklediler ve şeytani ritüel Fontana'nın “Selam sana şeytan” şeklindeki sözde “duası”yla sona erdi.

İŞTE ŞEYTANİ 'DUA'

Satanist örgüt üyesi Fontana meclisteki şeytani ritüelde yaptığı sözde duada şu ifadeleri kullandı: “Herkese merhaba. Beni kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. Karanlık zamanların korkak beyinlerinden gelen esrarengiz doktrinlerin önünde eğilmeden özgürce karşı çıkalım. Lucifer'in (Şeytan) verdiği bilgi ağacından yararlanma dürtüsünü kucaklayalım ve eskinin yanıltıcı mutluluk ve konforunu dağıtalım. Bireyler hakkında somut eylemlerine göre hüküm verilmesini talep edelim, despotik sosyal normlara ve yanıltıcı kategorilere olan sadakatlerine göre değil. Her şeyde, gerçekliği gösterilebilecek olan agnostisizm (bilinemezcilik) ile çözüm mantığına dayanalım. Bireyin ya da toplumun özgürlüğünü tehdit eden despotik bütün otoritelere karşı sıkıca karşı duralım. Hakikat karşısında yıkılacak olanlar onun tehditlerinden asla korunmamalı, dayanamayanlar (gerçekliğe) kırılmalıdır. Selam olsun sana Şeytan. Teşekkür ederim”

http://okudunmu.org/forum/index.php?topic=1306.msg2698#msg2698

Yorum Yazın

RSS